×
×

Witajcie po wakacjach!

1wrzesnia.jpeg

Drodzy Uczniowie z powiatu opolskiego! Niezależnie od tego czy dzisiaj - 2 września wracacie do tych samych co w czerwcu br. Nauczycieli, Kolegów i Koleżanek z klasy, czy wkraczacie do wybranej przez Was szkoły po raz pierwszy, z całego serca, w imieniu  Zarządu Powiatu Opolskiego, życzę Wam powodzenia we wszystkich planach jakie sobie na obecny rok szkolny założyliście, trzymam kciuki za postępy i sukcesy w nauce, za udane poszukiwania swoich pasji oraz za ich twórcze i satysfakcjonujące rozwijanie. Mamy nadzieję, że będzie to również kolejny rok, który przybliży Was do odnalezienia swojej  dalszej edukacyjnej i zawodowej ścieżki lub będzie potwierdzeniem  Waszych wcześniej w tej kwestii wyborów. 

Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom administracyjno - obsługowym, szczególnie szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez nasz powiat, życzę by ten rok szkolny obfitował w kolejne sukcesy, by przyniósł jak najwięcej satysfakcji z pracy, która ma tak wielki wpływ na przyszłe pokolenia oraz by dał poczucie spełnienia. Z szacunkiem i uznaniem dla Waszego zaangażowanie w tych niełatwych dla oświaty czasach życzę wszelkiej pomyślności w realizacji wszystkiego co sobie na rok szkolny 2019/2020 założyliście

Rodzicom, życzę zadowolenia z postępów i sukcesów Waszych nastoletnich pociech, udanej współpracy ze szkołami, które wybrały Wasze dzieci,  z góry dziękując ze wszelkie aktywności, które wnosiliście lub będziecie wnosić w kolejnym roku szkolnym 2019/2020 w życie i rozwój naszych szkół. 

                                                                                                                                                                                  Henryk Lakwa

                                                                                                                                                                                 Starosta Opolski