WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-rejestracja tel 775415169***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Wesprzemy ważne wydarzenie

podpisanie.jpeg

Przed nami II edycja Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Tobie Polsko.Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów Akces z Ozimka zdobyło dotację w ramach konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z obszaru kultury i sportu na realizację tego wydarzenia, co zostało przypieczętowane podpisaniem umowy z organizatorami przez.starostę Henryka Lakwę i wicestarostę Leonardę Płoszaj.

Warto zaznaczyć, że w ramach wspomnianego konkursu w tym roku dotacje otrzymało kilkanaście organizacji i stowarzyszeń, które ubiegały się o takie wsparcie dla organizowanych przez siebie wydarzeń kulturalnych i sportowych. Część z nich ma charakter cykliczny.

Co do festiwalu "Tobie Polsko" ubiegłoroczna pierwsza edycja i zainteresowanie nią poskutkowało decyzją stowarzyszenia o organizacji kolejnej. Na scenie zaprezentowały się największe talenty z całego województwa. W ramach festiwalu zmagania konkursowe odbywały się w 3 kategoriach tematycznych: piosenki i pieśni patriotycznej, wiersza o tematyce patriotycznej i pracy plastycznej o tematyce patriotycznej.

M.K