WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Pomologia Prószków w centralnej lidze juniorów!

pulkssukces.png

Młodzi piłkarze Pomologii Prószków po raz drugi pokonali Wartę Gorzów Wlkp i awansowali do Centralnej Ligi Juniorów U-17. To historyczny wyczyn w tej kategorii dla klubu zajmującego się szkoleniem młodzieży w naszym regionie - piszą komentatorzy sportowi z Nowej Trybuny Opolskiej. - Ciężko pracowaliśmy przez ten czas, by za drugim podejściem cieszyć się z sukcesu – mówił Kalbron. - Cały czas wierzyłem w tych chłopaków i dzisiaj mają oni swoje święto, bo dokonali czegoś naprawdę wielkiego - dodawał „dyrygent” prószkowskiej „orkiestry”, trener Aleksander Kalbron.

Całość artykułu tutaj: https://nto.pl/pomologia-proszkow-w-centralnej-lidze-juniorow-u17/ar/c2-14239591