WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Nasze patronaty

karateozimek1.jpeg

W imieniu Zarządu Powiatu Opolskiego - Wszystkim Organizatorom gratulujemy udanej imprezy, podziwiamy zaangażowanie i doceniamy wkład w promocję powiatu i regionu Organizatorom XVIII Mistrzostw Śląska w Sztukach i Sportach Walki. Na Mistrzostwach gościła wicestarosta opolska Leonarda Płoszaj.

Adresatami słów uznania jest Stowarzyszenie Nasza Nowa Schodnia – Gmina Ozimek i Akademia Wojskowych Sztuk Walki Koło Nr 10 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej ważnej dla miłośników sztuk walki imprezy. Znajdziecie ich Państwo sporo na profilu Nasza Nowa Schodnia na Facebooku. Miło nam, że w ramach patronatu Powiat Opolski miał możliwość wesprzeć sportowe zmagania na tak wysokim szczeblu i równie wysokim poziomie.

M.K.