WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Starosta w potrójnej roli na Gali NTO

Podczas gali wręczenia "Złotych Spinek" NTO oraz nagród w Plebiscycie "Człowiek Roku" NTO,  która odbyła się 29 maja br. w Centrum Kongresowo - Wystawienniczym w Opoli  starosta Henryk Lakwa wystąpił w podwójnej, a nawet potrójnej roli. Po pierwsze jako Członek Kapituły przyznającej  tegoroczne "Złote Spinki" (to nagroda przyznawana od ponad 20 lat wybitnym mieszkańcom regionu, obecność w  jury jest więc sporym wyróżnieniem), po drugie jako wręczający Złotą Spinkę tegorocznej Laureatce w kategorii samorząd - staroście kędzierzyńsko - kozielskiej Małgorzacie Tudaj, po trzecie jako zdobywca I miejsca w Plebiscycie Człowiek Roku Nowej Trybuny Opolskiej w kategorii samorząd. Wkrótce przedstawimy kolejnych Laureatów z naszego powiatu.

Gościem Gali była też wicestarosta Leonarda Płoszaj.

M.K.