WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Opolska TVP o naszym mieszkaniu chronionym

"Jest przytulne, przestronne i w samym sercu regionu. Nowe mieszkanie chronione dla osób, które opuszczają pieczę zastępczą, właśnie zostało otwarte. Pierwsi lokatorzy już znaleźli tam swoje miejsce i pod opieką pracownika socjalnego będą się usamodzielniać maksymalnie do 25 roku życia". Tak swój materiał filmowy o drugim, utworzonym przez nasz powiat mieszkaniu chronionym, rozpoczyna opolska TVP. Kliknij w zdjęcie poniżej żeby zobaczyć materiał.

Fim TVP mieszkanie chronione.jpeg