WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Zdobyliśmy 1,5 mln zł dotacji na drogi

FB_IMG_1558586684070.jpeg

Starania naszego powiatu o dotacje do inwestycji  drogowych zostały ukoronowane podpisaniem umowy. W Urzędzie Wojewódzkim w Opolu starosta Henryk Lakwa, wicestarosta Leonarda Płoszaj i skarbnik powiatu Mariola Konachiewicz, podpisali umowy na dofinansowanie połowy kosztów dwóch inwestycji drogowych realizowanych przez nasz powiat w Starych Siołkowicach i w Krasiejowie, z Funduszu Dróg Samorządowych. Na pierwszą z nich otrzymaliśmy prawie 1,2 mln zł na drugą ponad 300 tysięcy złotych. Wkrótce więcej szczegółów.