WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy

W dniu 25.03.2019 r. w Starostwie Powiatowym w Opolu odbyło się szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Pracownicy zostali przeszkoleni przez ratowników medycznych z zasad udzielania pierwszej pomocy. Była możliwość praktycznych ćwiczeń na fantomach. W głównej siedzibie Starostwa w Opolu przy ul. 1 Maja 29 został zainstalowany również defibrylator, który w przypadku nagłej sytuacji zagrożenia życia zostanie wykorzystany w celach ratunkowych.