WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Opłatek z niewidomymi i niedowidzącymi

Święty Mikołaj, prezenty i radość dzieciaków, czyli spotkanie opłatkowe członków Koła PZN Opole Powiat. Niewidomi i osoby niedowidzące zaprosili przedstawicieli powiatu i gmin do podzielenia się opłatkiem.

DSCN2657.jpeg

Tradycją stał się udział przedstawicieli powiatu opolskiego w imprezach organizowanych przez Koło PZN Opole Powiat. 18.12.2018 r. spotkała się ponad setka członków z opiekunami i rodzinami, by wspólnie świętować czas Bożego Narodzenia.

Powiat reprezentowała Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski. Gminę Turawa - nowo wybrany wójt Dominik Pikos. Udział wzięli także także: burmistrzowie - Jan Labus z Ozimka i Andrzej Wesołowski z Tułowic, oraz wójtowie - Chrząstowic Florian Ciecior, Dąbrowy Katarzyna Gołębiowska - Jarek. Z Dobrzenia Wielkiego była  Kornelia Kornecka, a gminę Łubniany reprezentowała Bożena Pardej. 

DSCN2654.jpeg

Opiekun niewidomych ksiądz Dworzak w słowie na świąteczny dzień wspomniał, jak ważne jest wzajemne słuchanie siebie, rodzinne spotkania i jaką moc do działania daje miłość i akceptacja bliskich. Imprezę uświetnił pan Wilczek, śpiewając kolędy. 

DSCN2650.jpeg