×
×

Opłatek z niewidomymi i niedowidzącymi

Święty Mikołaj, prezenty i radość dzieciaków, czyli spotkanie opłatkowe członków Koła PZN Opole Powiat. Niewidomi i osoby niedowidzące zaprosili przedstawicieli powiatu i gmin do podzielenia się opłatkiem.

DSCN2657.jpeg

Tradycją stał się udział przedstawicieli powiatu opolskiego w imprezach organizowanych przez Koło PZN Opole Powiat. 18.12.2018 r. spotkała się ponad setka członków z opiekunami i rodzinami, by wspólnie świętować czas Bożego Narodzenia.

Powiat reprezentowała Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski. Gminę Turawa - nowo wybrany wójt Dominik Pikos. Udział wzięli także także: burmistrzowie - Jan Labus z Ozimka i Andrzej Wesołowski z Tułowic, oraz wójtowie - Chrząstowic Florian Ciecior, Dąbrowy Katarzyna Gołębiowska - Jarek. Z Dobrzenia Wielkiego była  Kornelia Kornecka, a gminę Łubniany reprezentowała Bożena Pardej. 

DSCN2654.jpeg

Opiekun niewidomych ksiądz Dworzak w słowie na świąteczny dzień wspomniał, jak ważne jest wzajemne słuchanie siebie, rodzinne spotkania i jaką moc do działania daje miłość i akceptacja bliskich. Imprezę uświetnił pan Wilczek, śpiewając kolędy. 

DSCN2650.jpeg