WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Michał Świtała laureatem konkursu graficznego

grupowe.jpeg

5 grudnia 2018 r. w sali im. Braci Kowalczyków Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród wszystkim laureatom konkursu na projekt graficzny logo programu „Cyberbezpieczny uczeń”.

Tytuł zwycięzcy przypadł Michałowi Świtale z Zespołu Szkół w Ozimku. Gratulacje zwycięzcy i wyróżnionym złożyli insp. Rafał Stanisławski - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu, Adrian Czubak - Wojewoda Opolski oraz Michał Siek - Opolski Kurator Oświaty.

DSC_0014.jpeg

Do konkursu nadesłano 20 zgłoszeń. Oprócz nagrody głównej przyznanej Michałowi wyróżnienia otrzymali: Rafał Damastej z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu, Antoni Piechta z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich i Bartosz Kuryło z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Opolu.

DSC_0025.jpeg