WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2018

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom Oświaty składamy serdeczne życzenia satysfakcji z pracy, zdrowia, sukcesów  oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Dziękujemy Państwu za trud i poświęcenie włożone w edukację oraz wychowanie młodzieży, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywania prawdy i kształtowania postaw. Życzę zadowolenia z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów, z którymi dzielicie się Państwo swoją wiedzą, doświadczeniem i dla których jesteście często największym autorytetem.

LEONARDA PŁOSZAJ                                                                HENRYK LAKWA

WICESTAROSTA OPOLSKI                                                      STAROSTA OPOLSKI

DSCN1040.jpeg