WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Informacja - utrudnienia w działaniu systemu ERGO i Mapa Zasadnicza

Szanowni Państwo w dniu 20.07.2018 r. została przeprowadzona modernizacja i aktualizacja oprogramowania serwera obsługującego PODGiK w Opolu. Główne zmiany dotyczyły silnika baz danych Oracle oraz systemu ERGO. Operację przeprowadzała firma COMARCH S.A.

Poserwisowa kontrola przeprowadzona przez pracowników PODGiK wykazała, że program ERGO działa wolno i zawiera usterki, które na bieżąco były zgłaszane w Centrum Wsparcia ERGO. Mapa Zasadnicza nie działa do dziś, t.j. 06.08.2018 r. Prace naprawcze wciąż trwają. Za niedogodności przepraszamy.