WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Informacja - utrudnienia w działaniu systemu ERGO i Mapa Zasadnicza

Szanowni Państwo w dniu 20.07.2018 r. została przeprowadzona modernizacja i aktualizacja oprogramowania serwera obsługującego PODGiK w Opolu. Główne zmiany dotyczyły silnika baz danych Oracle oraz systemu ERGO. Operację przeprowadzała firma COMARCH S.A.

Poserwisowa kontrola przeprowadzona przez pracowników PODGiK wykazała, że program ERGO działa wolno i zawiera usterki, które na bieżąco były zgłaszane w Centrum Wsparcia ERGO. Mapa Zasadnicza nie działa do dziś, t.j. 06.08.2018 r. Prace naprawcze wciąż trwają. Za niedogodności przepraszamy.