WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

20-lecie Chóru Canthabiles

025.jpeg076 (2).jpeg075.jpeg

W dniu 23 czerwca br. Chór Canthabiles z Kątów Opolskich obchodził jubileusz 20-lecia. W obchodach wziął udział Krzysztof Wysdak Członek Zarządu Powiatu Opolskiego. Jubileusz rozpoczął się mszą świętą w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kątach Opolskich, a następnie odbył się uroczysty koncert.

Chór Canthabiles rozpoczął swoją działalność w 1998 r. z inicjatywy ówczesnego sołtysa Kątów Opolskich, pana Jana Zająca. Kierownikiem zespołu od momentu założenia jest – Zygfryd Maczurek - muzyk Filharmonii Opolskiej.