WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

20-lecie Chóru Canthabiles

025.jpeg076 (2).jpeg075.jpeg

W dniu 23 czerwca br. Chór Canthabiles z Kątów Opolskich obchodził jubileusz 20-lecia. W obchodach wziął udział Krzysztof Wysdak Członek Zarządu Powiatu Opolskiego. Jubileusz rozpoczął się mszą świętą w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kątach Opolskich, a następnie odbył się uroczysty koncert.

Chór Canthabiles rozpoczął swoją działalność w 1998 r. z inicjatywy ówczesnego sołtysa Kątów Opolskich, pana Jana Zająca. Kierownikiem zespołu od momentu założenia jest – Zygfryd Maczurek - muzyk Filharmonii Opolskiej.