WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

29 czerwca 2012 koniec roku szkolnego w Zespole Szkół w Prószkowie

Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie na uroczystości zakończenia roku szkolnego gościli mł. insp. Jacka Tomczaka Komenda Miejskiego Policji, Marka Procyszyna prezesa OZPN, Henryka Lakwę starostę opolskiego, Marzenę Kazin sekretarza powiatu opolskiego, Mariolę Konachiewicz skarbnika powiatu, Irenę Szott naczelnika Wydziału Oświaty Kultury i Sportu. Pod patronatem Starosty Opolskiego 29 czerwca 2012 Dyrekcja Zespołu Szkół w Prószkowie podpisała z Komendą Miejską Policji w Opolu aneks przedłużający współpracę pomiędzy jednostkami w sprawie realizacji innowacji pedagogicznej polegającej na wprowadzeniu do nauczania treści programowych z zakresu problematyki służby policyjnej.