WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

29 czerwca 2012 koniec roku szkolnego w Zespole Szkół w Prószkowie

Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie na uroczystości zakończenia roku szkolnego gościli mł. insp. Jacka Tomczaka Komenda Miejskiego Policji, Marka Procyszyna prezesa OZPN, Henryka Lakwę starostę opolskiego, Marzenę Kazin sekretarza powiatu opolskiego, Mariolę Konachiewicz skarbnika powiatu, Irenę Szott naczelnika Wydziału Oświaty Kultury i Sportu. Pod patronatem Starosty Opolskiego 29 czerwca 2012 Dyrekcja Zespołu Szkół w Prószkowie podpisała z Komendą Miejską Policji w Opolu aneks przedłużający współpracę pomiędzy jednostkami w sprawie realizacji innowacji pedagogicznej polegającej na wprowadzeniu do nauczania treści programowych z zakresu problematyki służby policyjnej.