WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Kolejne umowy na renowację zabytków podpisane

Zamek w Karłowicach 2.jpeg

5 czerwca 2018 umowę na prace przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków związane z „Zamkiem Karłowice XVI w. Ratunkowy remont - kontynuacja. Stabilizacja przypór i ścian - Etap I", podpisała Krystyna Gniot. Właścicielka otrzyma dotację w kwocie 30.333,40 zł.

DSC06895.jpeg

Kwotę 14.953,63 zł. otrzyma Rzymsko - Katolicka Parafia pod wezwaniem św. Antoniego w Luboszycach. Ks. dr Grzegorz Kublin, proboszcz 13.06.2018 r. podpisał z Powiatem Opolskim umowę na prace związane z „Robotami budowlanymi w kościele parafialnym pw. św. Antoniego w Luboszycach".