WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

90 lat OSP w Antoniowie

DSC06856.jpeg
9 czerwca - 90 rocznicę powstania jednostki świętowali strażacy z OSP Antoniów. Norbert Halupczok, prezes Zarządu OSP odznaczył zasłużonych strażaków i przedstawił burzliwą i ciekawą historię tej jednostki. 

Po części oficjalnej, w której wzięła udział Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski strażacy z zaproszonymi gośćmi udali się na mszę świętą do pobliskiego kościoła. Po nabożeństwie odebrali kolejne gratulacje tym razem na deskach Domu Kultury.
25-lecie działalności obchodził również Zespół Taneczny „Dialog” z Dylak, któremu jubileuszu pogratulowali Jan Labus, burmistrz wraz w Leonardą Płoszaj, wicestarostą opolską.