WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Powiat opolski laureatem konkursu "Opolskie dla Rodziny"

482A3071-Medium.jpeg

fot.: www.umwo.opole.pl
Nagrody zostały przyznane w kategoriach: Opolski Samorząd dla Rodziny, Opolski Pracodawca dla Rodziny oraz Super Partner Opolskiej Karty Rodziny i Seniora. Do urzędu marszałkowskiego wpłynęło 88 zgłoszeń konkursowych.

– Nie byłoby nagrody, gdyby nie pasja pracowników. Stworzyliśmy niezwykły kontakt z rodzinami zastępczymi. Corocznie w naszych spotkaniach integracyjnych bierze udział  ponad sto osób. Część dzieci w naszych internatach zwalniana jest z opłat – powiedziała Leonarda Płoszaj, wicestarosta powiatu opolskiego, która 14 maja odebrała statuetkę w kategorii Opolski Samorząd dla Rodziny - powiat. 

pobrany plik.jpeg