WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Zakończenie roku szkolnego maturzystów w ZS w Ozimku

 

 

27 kwietnia 2018 r. w ozimskim Domu Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych – 3A liceum ogólnokształcącego i 4T technikum informatycznego. W tegorocznej uroczystości zakończenia roku  klas maturalnych w ZS w Ozimku udział wzięła Pani Leonarda Płoszaj - Wicestarosta Opolski. Nagrodę Starosty Opolskiego  - statuetkę Najlepszy Uczeń za najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali z rąk Pani Wicestarosty  – Patryk Marcinków z klasy 4T technikum oraz Igor Suchecki z klasy 3A liceum. 

Po ceremonii wręczenia świadectw odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów ze sztandarem szkoły. Pożegnaniu absolwentów towarzyszyła część artystyczna przygotowana uczniów.