WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Spotkanie naczelników oświaty z Kuratorem

DSC05790.jpeg

27 marca powiat opolski gościł przedstawicieli wydziałów oświaty z województwa opolskiego z Michałem Siekiem Opolskim Kuratorem Oświaty na czele. W Zespole Szkół w Tułowicach Kuratora i naczelników powitała Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski. Goście rozmawiali o zakresie współpracy pomiędzy szkołami zawodowymi po wdrożeniu reformy systemu oświaty. Adam Sinicki, dyrektor ZS w Tułowicach przedstawił szczegóły programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych. W trakcie narady wymieniono doświadczenia w zakresie spraw związanych z reformą, sprawami związanymi z dydaktyką i kwestiami administracyjnymi. Uczestnicy obejrzeli również pokaz musztry w wykonaniu tułowickich kadetów oraz obejrzeli placówkę.