WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Forum Kobiet Sukcesu

Forum Kobiet Sukcesu, Ozimek (12.03.18)

Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolska wzięła udział w Forum Kobiet Sukcesu. Zorganizowała je Grażyna Świercz, opiekunka biblioteki w PSP nr 1 w Ozimku. Uczniowie spotkali się z paniami, które są absolwentkami tej szkoły. Teraz pełnią ważne funkcje społeczne i osiągnęły sukces zawodowy.

Forum Kobiet Sukcesu, Ozimek (12.03.18)

Goście opowiadali o drodze do sukcesu, ale również o porażkach, które zmotywowały je do pracy. Spotkanie zakończyło się ustaleniem uniwersalnych zasad drogi do sukcesu. W Forum udział wzięły również: Anna Bereźnińska, pracownik Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, psychoterapeuta, współorganizatorka "Tańca przeciw przemocy" w Ozimku, Aldona Góźdź, prawnik, prywatny przedsiębiorca i wiceprzewodnicząca Rady Miasta w Ozimku oraz Krystyna Zabawa, wicedyrektor SP nr 3 w Ozimku i niezłomna mama.