WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Forum Kobiet Sukcesu

Forum Kobiet Sukcesu, Ozimek (12.03.18)

Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolska wzięła udział w Forum Kobiet Sukcesu. Zorganizowała je Grażyna Świercz, opiekunka biblioteki w PSP nr 1 w Ozimku. Uczniowie spotkali się z paniami, które są absolwentkami tej szkoły. Teraz pełnią ważne funkcje społeczne i osiągnęły sukces zawodowy.

Forum Kobiet Sukcesu, Ozimek (12.03.18)

Goście opowiadali o drodze do sukcesu, ale również o porażkach, które zmotywowały je do pracy. Spotkanie zakończyło się ustaleniem uniwersalnych zasad drogi do sukcesu. W Forum udział wzięły również: Anna Bereźnińska, pracownik Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, psychoterapeuta, współorganizatorka "Tańca przeciw przemocy" w Ozimku, Aldona Góźdź, prawnik, prywatny przedsiębiorca i wiceprzewodnicząca Rady Miasta w Ozimku oraz Krystyna Zabawa, wicedyrektor SP nr 3 w Ozimku i niezłomna mama.