×
×

14 litrów krwi pod patronatem Starosty Opolskiego

Blisko 14 litrów krwi zebrano wczoraj, 8 marca 2018 przed Uniwersytetem Opolskim. Przedsięwzięciu patronował Henryk Lakwa, starosta opolski.

Zbiórka krwi HDK PSG w Opolu (8.03.18)


Na dworze jeszcze ziomowo, a w krwiobusie gorąco. Nie brakuje chętnych, którzy chcą się dzielić tym najcenniejszym lekiem - krwią. -

Obejmujemy patronatem imprezy, konkursy, które prezentują różne idee, promują ważne dla mieszkańców kwestie. Z Placówką Straży Granicznej współpracujemy od kilku lat. Założony przez funkcjonariuszy Honorowy Klub Krwiodawców z uwagi na wagę akcji otrzymał patronat całoroczny Cieszę się, że możemy chociaż w taki sposób przyczynić się do ratowania ludzkiego życia. Przy okazji akcji organizowanej 8 marca składamy życzenia wszystkim Paniom, wręczając kwiaty ze specjalnymi życzeniami - powiedział Henryk Lakwa. 


Placówka Straży Granicznej w Opolu dzieli się słodyczami (6.03.18)
Dwa dni wcześniej, 6 marca. funkcjonariusze PSG w Opolu odwiedzili wychowanków powiatowych domów dziecka i Przedszkola Iskierka  w Opolu zawożąc im słodkie niespodzianki. Nie po raz p Także nie po raz pierwszy. Powoli staje się to tradycją.