WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

V Targi Edukacyjne EDU

EDU 2018 ZS w Tułowicach

Piąta edycja Targów Edukacyjnych EDU-Opole odbyła się w dniach 6 i 7 marca 2018 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.
Z powiatu opolskiego prezentowały się dwie szkoły: Zespół Szkól w Tułowicach i Zespół Szkół im. J. Warszewicza w Prószkowie. Towarzyszyła im Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski.  

EDU 2018 ZS w Prószkowie

Targi są miejscem prezentacji kompleksowej oferty edukacyjnej począwszy od szkół publicznych i prywatnych na różnych poziomach nauczania, uczelni wyższych, ośrodków kształcenia ustawicznego, ośrodków zajęć pozaszkolnych, szkół językowych, ośrodków kształcenia zawodowego i alternatywnego, ośrodków doradztwa zawodowego oraz pełnej gamy środków i pomocy dydaktycznych.

Skierowane są do młodzieży poszukującej oferty kształcenia i zajęć pozaszkolnych, ale również do dyrektorów szkół, nauczycieli i pracowników placówek edukacyjnych, osób chcących zapoznać się z ofertą uzupełniającej edukacji i doskonalenia zawodowego oraz w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych, jak również osób poszukujących możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań.