WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Spotkanie z dyrektorami szkół Powiatu Opolskiego

W dn 22.02 br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Opolu odbyło się spotkanie Starosty Opolskiego z dyrektorami szkół Powiatu Opolskiego. Podczas spotkania podsumowano działalność szkół za pierwszy semestr roku szkolnego 2017/2018, przedstawiono kierunki rozwoju szkół na kolejne okresy funkcjonowania, omówiono bieżące zmiany w przepisach prawa jak również omówiono zasady podziału środków na doskonalenia zawodowe nauczycieli. Spotkanie było także okazją do złożenia przez Starostę Opolskiego - Henryka Lakwę gratulacji dla Dyrektora Adama Sinickiego za uzyskanie przez Technikum Leśne w Tułowicach tytułu "Złotej Szkoły" w ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY .