WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

×
×

Strategia meczu w prawdziwej klasie dla piłkarzy

Otwarcie klasy piłkarskiej 13.02.18 ZS Prószków

Zespół Szkół w Prószkowie im. Józefa Warszewicza wzbogacił się o kolejną specjalistyczną klasę. Po pracowni policyjnej i strażackiej przyszedł czas na piłkarzy. Sponsorem profesjonalnej klasy piłkarskiej była fundacja Leroy Merlin. W otwarciu wziął udział Henryk Lakwa, starosta opolski, Tomasz Garbowski, prezes OZPN, przedstawicielki Fundacji Leroy Merlin, pracownicy Szkoły oraz uczniowie. 

Otwarcie klasy piłkarskiej 13.02.18 ZS Prószków
Szkoła od jakiegoś czasu szukała sposobu, na przystosowanie jednej z klas do teoretycznych spotkań piłkarskich. W tak urządzonej pracowni jest możliwe wytworzenie atmosfery prawdziwego pokoju treningowego. 

Otwarcie klasy piłkarskiej 13.02.18 ZS Prószków

Fundacja Leroy Merlin powstała przed pięcioma laty. Wspiera społeczne inicjatywy przez programy grantowe. Korzystają z jej wsparcia najczęściej: placówki wychowawczo-edukacyjne, domy dziecka, lokalne organizacje pozarządowe, schroniska dla zwierząt, domy pomocy społecznej. Fundacja wyposażyła klasę częściowo w sprzęt i elementy wizualne.

 

 

Opole24: Klasa niczym boisko sportowe

Radio Park: W Prószkowie uczniowie mają lekcje niczym na stadionie

Radio Doxa: Klasa piłkarska w Prószkowie

TVP3 Opole: Klasa z piłkarskich marzeń

Opowiecie.info: Prószków. Klasa jak w klubie sportowym