WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

×
×

W Turawie dziękowali darczyńcom i sponsorom

DSC05542.jpeg

 

Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, by podziękować ludziom dobrej woli, ludziom którzy chcą nieść pomoc i są nastawienie na drugiego człowieka - mówił Waldemar Dzieszkowski, dyrektor Domu Dziecka w Turawie. Jest to również jedyny czas, by wyróżnić dzieciaki za pomoc, właściwą postawę, solidarność wobec siebie i za to, że  potrafią sobie wzajemnie pomagać nie bacząc na animozje i żale. 
Dzieci (20.12.2017) otrzymały różne prezenty - także te z partnerskiego powiatu Saalfeld - Rudolstadt, które z Niemiec przywiozła między innymi Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski, i która wzięła udział w wigilijnym spotkaniu w Turawie. Fundatorami upominków gwiazdkowych byli także Julia Konrad i Adam Bojanowski oraz Lucjan Nowak prezes Zarządu Firmy Möhlenhoff  Sp. z o.o. z Antoniowa, która wyasygnowała dla dzieci prawie 21.000.