WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Wigilia pod patronatem Hotelu De Silva

DSC05465.jpeg

W tym roku dzieciaki z chmielowickiego Domu Dziecka miały wyjazdową wigilię. Wieczór był bardzo uroczysty i pełen niespodzianek. Fundatorem tegorocznej kolacji był Hotel De Silva w Opolu. Hotel objął patronatem placówkę i jak zapewniał Łukasz Łabanowski, dyrektor De Silvy, inicjatyw wspierających dzieci będzie wiele. Były prezenty i pyszna kolacja, a  dyrektor osobiście zadbał o nastrój, który dopełniała muzyka fortepianowa grana na żywo.

DSC05455.jpeg

Do życzeń dołączyli również Henryk Lakwa, starosta opolski, Leonarda Płoszaj, wicestarosta, Krzysztof Wysdak, członek Zarządu Powiatu Opolskiego, Krystian Kobyłka, dyrektor naczelny i artystyczny Teatru Lalki i Aktora w Opolu oraz Iwona Rejnhardt, dyrektor PCPR z pracownikami i pracownicy Starostwa Powiatowego w Opolu. Wieczór zakończyło wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie gitary.