WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Wielki sukces fotografów z Zespołu Szkół w Ozimku

nie pale.jpeg

„Sam nie palę i innym odradzam” pod takim hasłem odbyła się tegoroczna, X już edycja Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego dla gimnazjalistów zorganizowanego przez opolski Sanepid. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia oraz dzielenie się młodzieży wiedzą na temat szkodliwości palenia tytoniu.W konkursie wystartowało ponad pięćdziesiąt szkół, z których nadesłano sto sześć prac w kategoriach zdjęcie artystyczne i fotoreportaż.

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg

Gimnazjum przy Zespole Szkół w Ozimku reprezentowali: Jasmin Koc, Maja Stonoga, Laura Wieszołek, Michela Wochlik, Zuzanna Jendrzej, Wanessa Klimek i Zuzanna Plewa.

4.jpeg 5.jpeg

Zuzanna Jędrzej zajęła trzecie miejsce, Wanessa Klimek i Zuzanna Plewa otrzymały wyróżnienia. Na sześć przyznanych nagród połowa należała do naszych gimnazjalistek. Gratulujemy !

Link do galerii