WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Modernizacja centralnego systemu informatycznego

Szanowni Państwo

W związku z uruchomieniem 13 listopada 2017 r. zmodernizowanego Systemu Informatycznego Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPIK 2.0), dostarczanego przez Ministerstwo Cyfryzacji w dalszym ciągu występują trudności w obsłudze spraw dotyczących wydziału komunikacji w kwestii rejestracji pojazdów: rejestracja, sprzedaż, wyrejestrowanie, odbiór stałego dowodu rejestracyjnego oraz znacznie wydłużył się czas załatwiania spraw. 

Organ rejestrujący nie ma żadnego wpływu na sprawność funkcjonowania systemu CEPiK 2.0, ponieważ system jest wprowadzany i nadzorowany centralnie przez Ministerstwo Cyfryzacji.