WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Zostań rodzicem zastępczym - rozmowa z Wojciechem Komko

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodzin zastępczych oraz prowadzenia rodzinnych domów dziecka. Wiele dzieci nie może wychowywać się w rodzinach biologicznych. Potrzebuje opieki i pomocy ze strony dorosłych, czekają na swoją szansę- na Ciebie!  Przywróć dzieciom wiarę!

Rozmowa z Wojciechem Komko, rodzicem zastępczym - 5 czerwca 2017 r. Radio Opole "Popołudniowy Reflektor". Z Wojciechem Komką rozmawiali Beata Granatowska i Ireneusz Prochera.

MP3Rozmowa z Wojciechem Komką cz.I.mp3
MP3Rozmowa z Wojciechem Komką cz. II.mp3