WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Osiemnaste absolutorium dla Zarządu Powiatu Opolskiego

XXX Sesja Rady Powiatu Opolskiego. Osiemnaste absolutorium Henryka Lakwy

DSC02764.jpeg

Po raz osiemnasty Rada Powiatu Opolskiego udzieliła absolutorium zarządowi , któremu przewodniczy starosta Henryk Lakwa. Podczas XXX sesji, która odbyła się w Prószkowie, po wysłuchaniu raportów  Regionalnej Izby Obrachunkowej i Komisji Rewizyjnej radni jednogłośnie udzielili Zarządowi Powiatu Opolskiego absolutorium.

- To był trudny rok, głównie ze względu na problemy związane z okrojeniem naszego powiatu przez powiększające się wbrew woli ludzi Opole. Mimo to, wszystkie zaplanowane zadania zostały wykonane w stu procentach – powiedział dziękując zarządowi za dotychczasową prace przewodniczący rady Stefan Warzecha.