WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

XXIII Konkursu "Jugend tragt Gedichte vor" - "Młodzież recytuje poezję"

Laureaci konkursu poezji niemieckiej

11.04.2017 roku Domu Kultury w Ozimku rozbrzmiewał poezją niemiecką. Młodzi ludzi recytowali wiersze poetów niemieckich.

Laureatami XXIII Konkursu "Jugend tragt Gedichte vor" - "Młodzież recytuje poezję" zostali uczniowie Zespołu Szkół w Ozimku.

Najwyższy kunszt recytatorski i umiejętności językowe zaprezentowała Laura Quaschniok - Quade I miejsce. Na drugiej pozycji uplasował się Dawid Feliks, a wyróżnienie otrzymał Michał Staś.

Gratulacje należą się również pani Klaudii Bukowskiej - Pająk, która przygotowywała uczniów do tegorocznej edycji konkursu.