WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

XXIII Konkursu "Jugend tragt Gedichte vor" - "Młodzież recytuje poezję"

Laureaci konkursu poezji niemieckiej

11.04.2017 roku Domu Kultury w Ozimku rozbrzmiewał poezją niemiecką. Młodzi ludzi recytowali wiersze poetów niemieckich.

Laureatami XXIII Konkursu "Jugend tragt Gedichte vor" - "Młodzież recytuje poezję" zostali uczniowie Zespołu Szkół w Ozimku.

Najwyższy kunszt recytatorski i umiejętności językowe zaprezentowała Laura Quaschniok - Quade I miejsce. Na drugiej pozycji uplasował się Dawid Feliks, a wyróżnienie otrzymał Michał Staś.

Gratulacje należą się również pani Klaudii Bukowskiej - Pająk, która przygotowywała uczniów do tegorocznej edycji konkursu.