WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Konsumenckiej

zdjęcie Wojewódzki Konkurs Konsumencki 24.03.17 .jpeg
zdjęcie: Dorota Moździerska

24 marca 2017r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Namysłowie odbył się V Wojewódzki Konkurs Wiedzy Konsumenckiej „Konsumenci to my wszyscy.” W tegorocznej edycji wzięło udział 27 uczniów z dziewięciu szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu z zakresu wiedzy o prawach konsumenta oraz wykazaniu się znajomością ustaw regulujących prawo konsumenckie takich jak: ustawa o prawach konsumenta, ustawa o kredycie konsumenckim, ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, ustawa o prawie bankowym czy ustawa o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym.
Nad konkursem czuwała pani Katarzyna Paradowska, rzecznika konsumentów w namysłowskim starostwie.

Zespół Szkół w Niemodlinie reprezentowały: Paulina Hiza kl. I LO, Katarzyna Jukowska kl. II LO, Maja Krawczyk kl. II LO

W pierwszej części konkursu Katarzyna Jukowska zdobyła ex aequo największą liczbę punktów.. W wyniku dogrywki Kasia ostatecznie zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Konsumenckiej.