WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Konsumenckiej

zdjęcie Wojewódzki Konkurs Konsumencki 24.03.17 .jpeg
zdjęcie: Dorota Moździerska

24 marca 2017r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Namysłowie odbył się V Wojewódzki Konkurs Wiedzy Konsumenckiej „Konsumenci to my wszyscy.” W tegorocznej edycji wzięło udział 27 uczniów z dziewięciu szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu z zakresu wiedzy o prawach konsumenta oraz wykazaniu się znajomością ustaw regulujących prawo konsumenckie takich jak: ustawa o prawach konsumenta, ustawa o kredycie konsumenckim, ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, ustawa o prawie bankowym czy ustawa o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym.
Nad konkursem czuwała pani Katarzyna Paradowska, rzecznika konsumentów w namysłowskim starostwie.

Zespół Szkół w Niemodlinie reprezentowały: Paulina Hiza kl. I LO, Katarzyna Jukowska kl. II LO, Maja Krawczyk kl. II LO

W pierwszej części konkursu Katarzyna Jukowska zdobyła ex aequo największą liczbę punktów.. W wyniku dogrywki Kasia ostatecznie zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Konsumenckiej.