WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

W ogólnopolskim finale olimpiady PIP dziewczyna z Niemodlina

Maja Sproch - w środku - finalistka olimpiady stopnia wojewódzkiego z prawa pracy
zdjęcie: Tomasz Wajda

W marcu br. odbył się regionalny konkurs Poznaj swoje prawa w pracy. W siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu spotkali się uczniowie, którzy wzięli udział w programie edukacyjnym „Kultura Bezpieczeństwa”. Zespół Szkół w Niemodlinie reprezentowały: Julia Błońska i Maja Sproch obie są uczennicami Zasadniczej Szkoły Zawodowej. 
Maja uplasowała się w pierwszej trójce i w związku z tym będzie reprezentowała Opolszczyznę w finale ogólnopolskim, który odbędzie się 25 kwietnia w Głównym Inspektoracie Pracy w Warszawie. Maję przygotowywał do konkurs pan Tomasz Wajda, pedagog szkolny w niemodlińskim Zespole Szkół.