WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Powiat Opolski partnerem XV Gali Biznesu

IMG_20170311_183855.jpeg

Piętnasty raz wybrano laureatów konkursu "Firma Roku 2016". Galę Biznesu zorganizowała Izba Gospodarcza "Śląsk" i Fundacja Rozwoju Śląska. Partnerem był Powiat Opolski.

Tytuł Juniora Biznesu kapituła przyznała ADJ Baby Furniture Dominik Jurga z Trzcianki. Firma zajmuje się produkcją mebli dla dzieci. Nagrodę wręczył Henryk Lakwa, starosta opolski.

IMG_20170311_183934.jpeg

1 marca Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu gościło przedstawicieli przedsiębiorstw, władze województwa opolskiego i wielu znamienitych gości.Kapituła przyznała nagrody w trzech kategoriach. Przedsiębiorstwem roku 2016 została firma Hyla Trans s.c. z Opola. Najlepszym Produktem/Usługą roku został "PolenJournal.de", który jest niemieckojęzyczną gazetą gospodarczą, wydawaną przez SMUDA CONSULTING Georg Smuda z Opola. Tytuł Juniora Biznesu kapituła przyznała ADJ Baby Furniture Dominik Jurga z Trzcianki. Firma zajmuje się produkcją mebli dla dzieci. Nagrodę wręczał Henryk Lakwa, starosta opolski.