WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Powiat Opolski partnerem XV Gali Biznesu

IMG_20170311_183855.jpeg

Piętnasty raz wybrano laureatów konkursu "Firma Roku 2016". Galę Biznesu zorganizowała Izba Gospodarcza "Śląsk" i Fundacja Rozwoju Śląska. Partnerem był Powiat Opolski.

Tytuł Juniora Biznesu kapituła przyznała ADJ Baby Furniture Dominik Jurga z Trzcianki. Firma zajmuje się produkcją mebli dla dzieci. Nagrodę wręczył Henryk Lakwa, starosta opolski.

IMG_20170311_183934.jpeg

1 marca Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu gościło przedstawicieli przedsiębiorstw, władze województwa opolskiego i wielu znamienitych gości.Kapituła przyznała nagrody w trzech kategoriach. Przedsiębiorstwem roku 2016 została firma Hyla Trans s.c. z Opola. Najlepszym Produktem/Usługą roku został "PolenJournal.de", który jest niemieckojęzyczną gazetą gospodarczą, wydawaną przez SMUDA CONSULTING Georg Smuda z Opola. Tytuł Juniora Biznesu kapituła przyznała ADJ Baby Furniture Dominik Jurga z Trzcianki. Firma zajmuje się produkcją mebli dla dzieci. Nagrodę wręczał Henryk Lakwa, starosta opolski.