WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Straż Graniczna, Starostwo Opolskie i krew

Starosta Opolski przez cały rok sprawuje  patronat nad organizowanymi przez opolską placówkę Straży Granicznej  zbiórkami krwi. Tym razem w dniu Święta Kobiet zbiórka przeprowadzana była w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego. Trzeba było wykazać się sporą dozą cierpliwości by doczekać się na swoją kolej. Krew oddawali wszyscy chętni, jednak dominowały Panie. Wszystkie, oprócz zwyczajowych w takim przypadku gadżetów otrzymywały kwiatek z bilecikiem z życzeniami od Starosty Opolskiego.

Straż Graniczna, Starostwo Opolskie i krew

Źródło: www.grupalokalna.pl