WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Srebrny Laur Umiejętności i Kompentencji dla wójta Murowa

GG

Tegoroczna gala miała wymiar jubileuszowy, bowiem prestiżowe nagrody Laurów Umiejętności i Kompetencji  mają już dwadzieścia pięć lat. Nagroda związana jest z Opolską Izbą Gospodarczą przy której działa specjalna Kapituła nagrody Laurów Umiejętności i Kompetencji. Wyróżnienie  otrzymują co roku osoby, instytucje które na różnym polu aktywności zawodowej w sposób szczególny zasłużyły się dla regionu.

Wójt Murowa został nagrodzony za inicjowanie dobrej współpracy z przedsiębiorstwami i zakładami pracy. Ogromną zasługą Andrzeja Puławskiego była ścisła pomoc w  rozwoju Vitroterm Murów S.A oraz współpraca i stworzenie dobrych warunków dla powstania największej inwestycji przerobu drewna w Murowie. Gmina zarządzana przez wójta Puławskiego ma bardzo dobre wyniki w pozyskiwaniu środków unijnych. Wójt znany jest również  ze swej szerokiej działalności społecznej i samorządowej. 

źródło: www.grupalokalna.pl
zdjęcia Jakub Strumiński