WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Wigilijne spotkania - Boże Narodzenie 2016

W przedświąteczny tydzień członkowie Zarządu Powiatu Opolskiego odwiedzają jednostki powiatu, zaprzyjaźnione stowarzyszenia, by podzielić się opłatkiem i podsumować roczną współpracę. Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski spotkała się ze strażakami z Miejskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, przyjęła także zaproszenie Polskiego Związku Niewidomych - Koła Powiatu Opolskiego Ziemskiego. Starosta opolski, Henryk Lakwa składał życzenia w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej nr 3 w Niemodlinie. Opolską Policję odwiedził członek Zarządu - Krzysztof Wysdak. Wszyscy razem dzisiejsze popołudnie spędzą (21.12.2016) na wigilii z mieszkańcami chmielowickiego Domu Dziecka.

DSC02500.jpeg

DSC02510.jpeg