WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

×
×

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

W tym roku Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski wzięła udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Ozimku. 11 listopada odbyły się tu oficjalne uroczystości i imprezy towarzyszące.

Obchody 98. rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczęła msza święta w intencji Ojczyzny, odprawiona przez proboszcza ks. Mariana Demarczyka, z udziałem orkiestry, władz powiatu i gminy, młodzieży szkolnej oraz pocztów sztandarowych działających na terenie Ozimka i gminy organizacji. Po mszy gospodarze i goście przemaszerowali pod Pomnik Martyrologii obok Domu Kultury, gdzie delegacje powiatu opolskiego z wicestarostą Leonardą Płoszaj, gminy, Ochotniczych Straży Pożarnych i młodzieży szkolnej złożyły wiązanki kwiatów.

Święto Niepodległości 11.11.16 w Ozimku
Święto Niepodległości 11.11.16 w Ozimku
Święto Niepodległości 11.11.16 w Ozimku
Święto Niepodległości 11.11.16 w Ozimku

Foto: Marcin Widera UM Ozimek