WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Odznaka Za Zasługi dla Województwa Opolskiego

XIX Sesja Sejmiku Województwa Opolskiego (30.08.2016) była okazją do wręczenia honorowej odznaki „Za Zasługi dla Województwa Opolskiego”. Z rąk marszałka województwa Andrzeja Buły otrzymała ją Helena Gruszka, od 2008 dyrektorka Domu Kultury w Ozimku, inicjatorka wielu znaczących w regionie przedsięwzięć kulturalnych, a wcześniej kierownik działu udostępniania i edukacji Muzeum Wsi Opolskiej. Do gratulacji przyłączyła się Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski.