WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Odznaka Za Zasługi dla Województwa Opolskiego

XIX Sesja Sejmiku Województwa Opolskiego (30.08.2016) była okazją do wręczenia honorowej odznaki „Za Zasługi dla Województwa Opolskiego”. Z rąk marszałka województwa Andrzeja Buły otrzymała ją Helena Gruszka, od 2008 dyrektorka Domu Kultury w Ozimku, inicjatorka wielu znaczących w regionie przedsięwzięć kulturalnych, a wcześniej kierownik działu udostępniania i edukacji Muzeum Wsi Opolskiej. Do gratulacji przyłączyła się Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski.