×
×

Książka telefoniczna Starostwa Powiatowego w Opolu

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYDZIAŁ

TELEFON

NR POKOJU

 A

---

---

---

---

 

Andrejczuk Małgorzata

Biuro Rady

54 15 105

107

 

Andryszczak - Hęciak Katarzyna

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 145

211

 

Augustynowicz Malwina

Finansowo-Budżetowy

54 15 133

302

B

---

---

---

---

 

Barcikowska Edyta

Finansowo-Budżetowy

54 15 131

301

 

Bartków Łukasz

Komunikacji

54 15 161

3

 

Bartnicka Elżbieta

NACZELNIK 

Wydziału Finansowo - Budżetowego

54 15 130

306

 

Basztabin Beata

Geodezji i Kartografii

44 12 327

220a

 

Boroń-Miernicka Jolanta

Geodezji i Kartografii

44 12 327

220a

 

Borowiecka Magdalena

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 128

200

 

Brzozowska Stanisława

NACZELNIK

Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych

54 15 116

402

C

---

---

---

---

 

Cebula Daria

Komunikacji

54 15 163

sala

 

Ciach Marta

Edukacji i Spraw Społecznych

54 15 117

312

D

---

---

---

---

 

Drapikowska Joanna

Finansowo-Budżetowy

54 15 136

300

 

Druszcz Alicja

Organizacyjny

54 15 173

310

 

Dulęba Justyna

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

44 12 337

226

 

Dziubałtowski Tadeusz

NACZELNIK

Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

Plac Wolności 7-8

44 12 339

227

F

---

---

---

---

 

Feliks - Wiercimok Danuta

Komunikacji

54 15 153

sala

 

Flis - Ciepiela Karolina

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 124

202

 

Franiczek Agnieszka

Geodezji i Kartografii

44 12 331

222

G

---

---

---

---

 

Gabriel Adriana

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

44 12 342

235

 

Gierłach Aneta

RZECZNIK KONSUMENTÓW,
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

54 15 101

1

 

Gierłach Bartosz

Radca prawny

54 15 177

109

 

Góreczna Małgorzata

Radca prawny

54 15 177

109

 

Grotnik Jacek

Administracyjno-Gospodarczy

54 15 115

205

 

Gwóźdź Barbara

NACZELNIK

Wydziału Organizacyjnego

54 15 170

312

H

---

---

---

---

 

Hałenda Anna

NACZELNIK

Wydziału Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 178

204

 

Hasterok Adriana

Organizacyjny

54 15 180

kancelaria

I

---

---

---

---

 

Izbińska Marzena

Organizacyjny

54 15 180

kancelaria

J

---

---

---

---

 

Jachnicka - Rus Patrycja

Organizacyjny

54 15 149

309

 

Janetzko Iwona

Komunikacji

54 15 155

sala

 

Jaseniuk Wiesława

NACZELNIK

Wydziału Komunikacji

54 15 150

103

 

Jucha Daria

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 126

200

K

---

---

---

---

 

Kabala Henryk

Administracyjno-Gospodarczy - Ozimek

44 14 250

---

 

Kaczorowska Ewa

Komunikacji

54 15 154

4

 

Kamińska Jolanta

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

44 12 343

236

 

Kania Jakub

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 121

203

 

Kapusta Kamila

Organizacyjny

54 15 180

kancelaria

 

Karnaś Sławomir

Finansowo-Budżetowy

54 15 135

302

 

Karpińska-Karbowniczek Urszula

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 142

211

 

Kasperek Patrycja

Geodezji i Kartografii

44 12 327

220a

 

KAZIN MARZENA

SEKRETARZ POWIATU

54 15 104

108

 

Kazin Mirosław

Administracyjno-Gospodarczy

54 15 112

408

 

Kimak Krzysztof

Geodezji i Kartografii

44 12 326

219

 

Kita Bartłomiej

Edukacji i Spraw Społecznych

54 15 168

403

 

Kluba Barbara

AUDYTOR WEWNĘTRZNY

54 15 108

305

 

Kluf Monika

RZECZNIK PRASOWY STAROSTY OPOLSKIEGO

kom. 531 444 037

54 15 109

103

 

Kmiecik Barbara

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

44 12 343

236

 

Knopp Łukasz

Geodezji i Kartografii

44 12 325

218

 

Koczur Paulina

Finansowo-Budżetowy

54 15 138

300

 

Kokot Sonia

Geodezji i Kartografii

44 12 346

210

 

Kołsut Monika

Geodezji i Kartografii

44 12 330

222

 

Kołtowska Marzena

Geodezji i Kartografii

44 12 322

217

 

Konachiewicz Mariola

SKARBNIK POWIATU

54 15 107

104

 

Kuc Brygida

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

44 12 340

228

 

Kubat Roman

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 129

202

 

Kukula Dominika

Geodezji i Kartografii

44 12 332

222

 

Kupka Manfred

Organizacyjny

54 15 172

309

L

---

---

---

---

 

LAKWA HENRYK

STAROSTA OPOLSKI

54 15 101

100

 

Ledwolorz Alfred

Komunikacji

54 15 162

109

 

Leśniak Urszula

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

44 12 341

228

 

Lewandowski Wacław

Administracyjno-Gospodarczy

54 15 113;  44 14 250

406

Ł

---

---

---

---

 

Łabuz Regina

Geodezji i Kartografii

44 12 332

222

 

Łotarewicz Anna

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 123

202

M

---

---

---

---

 

Majecka Małgorzata

Finansowo-Budżetowy

54 15 131

301

 

Maleska Anna

Finansowo-Budżetowy

54 15 134

302

 

Malinowska Krystyna

Geodezji i Kartografii

44 12 318

240

 

Maławska Maria

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 122

201

 

Mańkowska Marzena

Komunikacji

54 15 154

4

 

Marel Julia

Geodezji i Kartografii

44 12 322

217

 

Mataniak Adam

Edukacji i Spraw Społecznych

54 15 166

401

 

Mazurkiewicz Justyna

Geodezji i Kartografii

44 12 322

217

 

Matuszewska Anna

Geodezji i Kartografii

44 12 325

218

 

Mikołaszewska Anna

Edukacji i Spraw Społecznych

54 15 119

312

 

Mieszczak Anna

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 122

201

 

Misiak Jakub

Geodezji i Kartografii

44 12 346

210

 

Misztal Maria

Komunikacji

54 15 160

informacja

 

Morka Katarzyna

Geodezji i Kartografii

44 12 331

222

 

Mróz Hubert

Administracyjno-Gospodarczy

54 15 164

-

 

Mróz-Złoty Natalia

NACZELNIK

Wydziału Administracyjno - Gospodarczego

54 15 110

407

N

---

---

---

---

 

Nocoń Monika

Organizacyjny

54 15 101

100

 

Nowak Robert

Finansowo-Budżetowy

54 15 132

301

O

---

---

---

---

 

Olszanowska - Kuńka Karolina

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 141 208

 

Olszewski Grzegorz

Geodezji i Kartografii

44 12 317

240

 

Orszulak Andrzej

Komunikacji

54 15 163

sala

 

Ostapowicz Joanna

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 143

208

 

Owsiak Anna

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 127

205

P

---

---

---

---

 

Paliński Damian

Administracyjno-Gospodarczy

54 15 115

205

 

Partyka Michał

Administracyjno-Gospodarczy

44 14 250

 

 

Pasternak-Jasik Agata

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

44 12 340

228

 

Pelka Hubert

Administracyjno-Gospodarczy

54 15 112

408

 

Piątkowski Michał

Administracyjno-Gospodarczy

54 15 115

205

 

Piechaczek - Stach Anna

Komunikacji

54 15 157

sala

 

PŁOSZAJ LEONARDA

WICESTAROSTA OPOLSKI

54 15 101

100

 

Podlaska Ewa

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 146

208

 

Popczyk Piotr

Administracyjno-Gospodarczy

54 15 164

-

 

Pyka Elżbieta

Finansowo-Budżetowy

54 15 139

sala - kasa

R

---

---

---

---

 

Radzioch Dorota

Organizacyjny

54 15 102

100

 

Rek Patrycja

Komunikacji

54 15 152

sala

 

Rosa Dorota

Geodezji i Kartografii

44 12 313

239

 

Rosłanowska Anna

Geodezji i Kartografii

44 12 317

240

S

---

---

---

---

 

Sapeta Iwona

Komunikacji

54 15 154

4

 

Serafin Małgorzata

Organizacyjny

54 15 174

310

 

Sicińska Barbara

Komunikacji

54 15 162

109

 

Sikora Małgorzata

Komunikacji

54 15 151

sala

 

Siuta Hanna

Administracyjno-Gospodarczy

54 15 111

406

 

Skrobot Violetta

Komunikacji

54 15 157

3

 

Skrzypczak Grażyna

Komunikacji

54 15 156

sala

 

Sobolewska Katarzyna

Komunikacji

54 15 155

sala

 

Sparwasser Cecylia

Finansowo-Budżetowy

54 15 131

301

 

Sparwasser Sandra

Komunikacji

54 15 159

4

 

Sroka Jarosław

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 125

201

 

Stachowicz Aleksandra

Geodezji i Kartografii

44 12 332

222

 

Stefaniuk Maciej

Radca prawny

54 15 177

109

 

Szarzewicz Izabela

Finansowo-Budżetowy

54 15 137 300

 

Szkulik Adam

Edukacji i Spraw Społecznych

54 15 167

401

 

Szlęzak Joanna

Geodezji i Kartografii

44 12 330

222

 

Szyporta Marcelina

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 122

201

 

Śmieja Halina

Edukacji i Spraw Społecznych

54 15 169

403

 

Świerc Agata

Komunikacji

54 15 159

4

 

Świerczek Kamila

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

44 12 342

235

T

---

---

---

---

U

---

---

---

---

 

Urbacka Tomasz

Komunikacji

54 15 154

4

W

---

---

---

---

 

Walecko Teresa

Organizacyjny

54 15 176

304

 

Waleska Ryszard

Administracyjno-Gospodarczy

54 15 164

-
 

Wątroba Alicja

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 127

205

 

Wenzel-Borkowska Edyta

NACZELNIK

GEODETA POWIATOWY

Wydziału Geodezji i Kartografii

Plac Wolności 7-8

44 12 335

224

 

Winiecki Zbigniew

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 144

211

 

Wołoszyn Marcin

Komunikacji

54 15 151

sala

 

Woźniak-Wolny Kamila

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 128

200

 

Wójcik Aneta

Edukacji i Spraw Społecznych

54 15 118

312

 

Wrzeciono Jacek

Organizacyjny

54 15 171

309

 

WYSDAK KRZYSZTOF

CZŁONEK ZARZĄDU POWIATU

54 15 101

101

 

Wyszyński Maciej

Budownictwa i Ochrony Środowiska

54 15 147

208

Z

---

---

---

---

 

Ziegler - Malorny Agnieszka

Komunikacji

54 15 161

3

 

Zuziak Dorota

Finansowo-Budżetowy

54 15 137

300