WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Zespół Szkół w Ozimku 70 - lecie szkoły

25.05. 2016 mszą świętą w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Ozimku rozpoczęły się uroczystości 70 - lecia Zespołu Szkół w Ozimku. Dwa dni później w uroczystej inauguracji obchodów w Domu Kultury udział wzięły Leonarda Płoszaj, wicestraosta opolska i Irena Szott, naczelnik wydziału oświaty opolskiego Starostwa.  Część oficjalną uświetnił spektakl teatralny, pt.”Za moich czasów…” w reżyserii J. Derda & J. Wajs-Fijałkowskiej. Po południu goście, pracownicy szkoły, uczniowie i absolwenci spotkali się na "pikniku absolwenta" gdzie można było kupić pamiątkę, spróbować domowego ciasta, obejrzeć tematyczne sale lekcyjne urządzone w klimacie minionych lat, pograć w piłkę siatkową, kosza i piłkę nożną, spróbować szęścia loteriia fantowej i obejrzeć występy artystyczne uczniów Zespołu Szkół. Całość zakończyła zabawa taneczna z zespołem „SHERWOOD”.

GALERIA: ZDJĘCIA WYKONANE PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ W OZIMKU

Poświęcenie sztandaru