WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Sesja Rady Miejskiej w Ozimku

25 stycznia na sesji Rady Miasta Ozimek o zamierzeniach inwestycyjnych w 2016 w gminie Ozimek informowała radnych Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski. Powiat zalanował pieniądze głównie na remonty dróg. Za około 3 miliony złotych powiat wyremontuje chodnik w Szczedrzyku oraz rozbuduje drogę i most w Krasiejowie.  Radni pytali również o remonty wielu innych dróg powiatowych.