WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

×
×

XI Karłowickie Kolędowanie

 

 
10 stycznia br. Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenie Miłośników Karłowic i Kuźnicy Katowskiej po raz jedenasty zorganizowali wieczór kolęd.

Na deskach rodzimego domu kultury można było zobaczyć znakomite jasełka w wykonaniu Karłowickich Pszczółek, posłuchać kolęd granych na keyobardzie, pianinie na dwie i cztery ręce, a nawet na trzy gitary i flet. W wersji wokalnej usłyszeliśmy uczniów szkoły podstawowej i miejscowego przedszkola.

Zabawa była wyśmienita, pełna mniejszych i większych aniołów, górali, pastuszków, no i nie zabrakło oczywiście Mari i Józefa z Dzieciątkiem. Koncert zakończył się występem zespołu Lira.

W spotkaniu udział wzięła Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski, a także Dionizy Duszyński wój gminy Popielów i Ilona Lenart, sekretarz gminy Popielów.