WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Otwarcie nowoczesnego boiska w Zespole Szkół w Tułowicach

17 grudnia br. w Zespole Szkół w Tułowicach oficjalnie otwarto nowoczesny obiekt - wielofunkcyjne boisko sportowe z nawierzchnią poliuretanową. 
 

 

Boisko, na którym młodzież będzie mogła zagrać w kosza, piłkę ręczną i siatkową kosztowało 505 832 złotych, z czego Powiat Opolski wyasygnował 257 417 złotych, pozostałą kwotę pozyskano z rezerwy budżetu państwa. W uroczystości udział wzięli Starosta i Wicestarosta Opolski, Radni Powiatu, Wójt Tułowic, Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie szkoły. "Murawę" poświęcił ksiądz proboszcz Nobert Niestrój.