WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

21 - 23.11. 2011 Delegacja z czeskiej szkoły leśnej w powiecie opolskim

Pierwszego dnia goście spotkali się z wicestarostą powiatu opolskiego Leonardą Płoszaj i naczelnikiem Wydziału Oświaty Marzeną Kazin. Omówiono kierunki współpracy i dokonano prezentacji jednostek. Następnego dnia goście wzięli udział w zajęciach praktycznych na terenie Nadleśnictwa Tułowice i zaprosili uczniów Technikum Leśnego do udziału z międzynarodwych zawodach drwali, które odbędą się w maju 2012 na terenie Czech. Ustalono, że na początku przyszłego roku spotkają się nauczyciele przedmiotów zawodowych, by wymienić doświadczenia. Obie strony wyraziły wolę podpisania umowy o współpracy szkół.  Goście spędzili także dzień w Dobrodzieniu, poznając specyfikę nauczania zawodu stolarza w tamtejszym Zespole Szkół. Obejrzeli także warsztaty meblarskie.