WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Inauguracja roku szkolnego w ZS w Prószkowie

W nowym roku szkolnym wicestarosta  życzyła wytrwałości, mądrości, ambitnego podchodzenia do nakładanych na was obowiązków i oczekiwań. "Bądźcie silni i niezłomni, odważni i niepokonani w dążeniu do celu. Mam nadzieje, że nadchodzący czas będzie dla wszystkich okresem pomyślnej współpracy opierającej  na zaufaniu, szacunku, a kolejny rok spędzony w murach tej szkoły pozostanie w pamięci każdego z nas" .