WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Inauguracja roku szkolnego w ZS w Prószkowie

W nowym roku szkolnym wicestarosta  życzyła wytrwałości, mądrości, ambitnego podchodzenia do nakładanych na was obowiązków i oczekiwań. "Bądźcie silni i niezłomni, odważni i niepokonani w dążeniu do celu. Mam nadzieje, że nadchodzący czas będzie dla wszystkich okresem pomyślnej współpracy opierającej  na zaufaniu, szacunku, a kolejny rok spędzony w murach tej szkoły pozostanie w pamięci każdego z nas" .