WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

6 i 7. 04. 2011 VI Opolskie Regionalne Targi Edukacji i Rynku Pracy

Można było również znaleźć ofetę opolskich wyższych uczelni oraz kilku szkół wyższych spoza województwa. Politechnika Opolska prezentowała się się pod hasłem „Dziewczyny na politechnikę”. Szkoły powiatu prezentowały innowacje edukacyjne: ZS w Prószkowie - klasę o profilu policyjnym i klasę kształcącą sepcjalistów gospodarowania odpadami, a ZS w Chróścinie - klasę o profilu strażackim.

Z ramienia powiatu opolskiego w otwarciu Targów udział wzięli Leonarda Płoszaj - wicestarosta opolski, Zofia Kotońska - członek Zarządu Powiatu Opolskiego, Marzena Kazin - naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu.