WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-rejestracja tel 775415169***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

6 i 7. 04. 2011 VI Opolskie Regionalne Targi Edukacji i Rynku Pracy

Można było również znaleźć ofetę opolskich wyższych uczelni oraz kilku szkół wyższych spoza województwa. Politechnika Opolska prezentowała się się pod hasłem „Dziewczyny na politechnikę”. Szkoły powiatu prezentowały innowacje edukacyjne: ZS w Prószkowie - klasę o profilu policyjnym i klasę kształcącą sepcjalistów gospodarowania odpadami, a ZS w Chróścinie - klasę o profilu strażackim.

Z ramienia powiatu opolskiego w otwarciu Targów udział wzięli Leonarda Płoszaj - wicestarosta opolski, Zofia Kotońska - członek Zarządu Powiatu Opolskiego, Marzena Kazin - naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu.