WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

6 i 7. 04. 2011 VI Opolskie Regionalne Targi Edukacji i Rynku Pracy

Można było również znaleźć ofetę opolskich wyższych uczelni oraz kilku szkół wyższych spoza województwa. Politechnika Opolska prezentowała się się pod hasłem „Dziewczyny na politechnikę”. Szkoły powiatu prezentowały innowacje edukacyjne: ZS w Prószkowie - klasę o profilu policyjnym i klasę kształcącą sepcjalistów gospodarowania odpadami, a ZS w Chróścinie - klasę o profilu strażackim.

Z ramienia powiatu opolskiego w otwarciu Targów udział wzięli Leonarda Płoszaj - wicestarosta opolski, Zofia Kotońska - członek Zarządu Powiatu Opolskiego, Marzena Kazin - naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu.