System CEPIK działa. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Opolu rejestruje samochody w normalnym trybie***Dotacje dla spółek wodnych 2018***Klauzula informacyjna RODO***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

Klub PLUKS Pomologia z Prószkowa najlepszy w Polsce

Krajowe Zrzeszenie LZS dokonało podsumowa­nia swojego udziału w systemie sportu młodzieżowego. Nagrodzono najlepsze kluby, puchary otrzymały także wojewódzkie zrzeszenia LZS. Uroczy­stość odbyła się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W sumie nagrodzono 57 klubów w 39 sportach. W gronie najlepszych znalazł się Klub PLUKS Pomologia Prószków, który we współzawodnictwie klubów Zrzeszenia LZS w sporcie młodzieżowym w piłce nożnej w 2014 zdobył pierwsze miejsce w Polsce.