System CEPIK działa. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Opolu rejestruje samochody w normalnym trybie***Dotacje dla spółek wodnych 2018***Klauzula informacyjna RODO***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

Zawiadomienie o zebraniu uczestników scalania gruntów

Zawiadamiamy o zebraniu uczestników scalania gruntów w obrębach Świerkle, Brzezie i Dobrzeń Wielki gmina Dobrzeń Wielki oraz w obrębie Biadacz gmina Łubniany w dniu 01 września 2014 r. o godzinie 18.00 w świetlicy wiejskiej w Świerklach. Poniżej treść zawiadomień.

PDFZawiadomienie o zebraniu uczestników scalania w celu ogłoszenia wyników oszacowania gruntów

PDFZawiadomienie o zebraniu uczestników scalania w celu zapoznania ze wstępnym projektem scalania gruntów (ustawką)