Uwaga!! z dniem 25.05.2018 r. w związku z wejściem w życie RODO administratorem Państwa danych osobowych jest Starostwo Powiatowe w Opolu Klauzula informacyjna RODO***Skrócenie czasu pracy w UM w Niemodlinie***UWAGA!!!***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów - komunikat UWAGA !!! ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

10.000 złotych dla dzieciaków z tarnowskiego domu dziecka na letni wypoczynek

Wychowankowie Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Tarnowie Opolskim wzięli udział w konkursie organizowanym przez Fundację TAURON -  w ramach akcji Domy Pozytywnej Energii. Zwycięską pracę konkursową, która odpowiadała na pytanie: dlaczego jesteśmy domem pozytywnej energii przygotowali wychowankowie grupy pierwszej.  Był to krótki film przedstawiający dzieciaki aktywnie spędzające czas, na zabawach wokół placówki.  Spodobał się komisji konkursowej i wygraliśmy 10 000 zł, za którą dzieciaki pojadą na wakacje – powiedziała Barbara Milewska dyrektor Domu Dziecka im. Janusza Korczaka.